Smartmobil.sk Google+ Facebook Twitter

Základné vybavenie & "Must have" aplikacie

Všetko o aplikáciách pre OS Android

Moderátori: Android moderátor, Moderátor

Užívateľ 5/5
Poďakoval: 446 krát
Obdržal poďakovanie: 598 krát

Re: Základné vybavenie & "Must have" aplikacie

Poslaťod ja_som » Sob Jan 09, 2016 2:35 am

Len doplním info...
Apka je v beta štádiu, takže pred stiahnutím z Obchodu sa musíte prihlásiť k beta testovaniu tu:
Kód: Vybrať všetko
Obsah tagu CODE je skrytý pre návštevníkov, prosím zaregistrujte a prihláste sa

Je to síce aj v článku, ale aby to bolo komplet aj tu ;)
Nexus 7 II 16GB Lineage OS 14.1
Nexus 5X White 16GB Android O DP3 root

Užívateľ 0/5
Poďakoval: 0 krát
Obdržal poďakovanie: 0 krát

Re: Základné vybavenie & "Must have" aplikacie

Poslaťod Gridds » Uto Mar 29, 2016 6:31 pm

Keď to tak sledujem, tak môj zoznam bude viac menej "ultra krátky" Každopádne prejdime k merítku veci...

Prehliadač:

Opera ...(asi nemusím predstavovať, osobne to je môj obľúbený prehliadač, hlavne čo sa týka úvodnej stránky s kartamy Vašich obľúbených web. stránok takže nemusíte zakaždým písať XY weby, stačí rozklikúť logo na matici a ste tam. Toto má asi už aj Chrome prípadne iné web prehliadače, ale ja som túto funkciu používal už zhruba 6 rokov s5 na Androide, kedy niečo také Mozilla, Chrome či iný neponukali. Takže som ostal verný Opere.

Média:

VLC Media Player ...(tiež zrejme každému z Vás nemusím predstavovať. Co sa týka mňa vyhral tento mediálny prehliadač hlavne vďaka širokej možnosti nastavení od jasu posúva zvuku titulkov atď. Jednoznačne pre mňa jeden z naj prehrávačov.

Soundhound... (Vyhľadávač hudby prostredníctvom internetu na základe určitého urivku napr. z rádio stanice, tu je konkurencia asi len Shazam, mal som aj ten a v podstate toto som volil pre krajší dizajn (teda aspoň pre mňa) čo sa týka vyhľadávania tak ako Shazam tak aj Soundhound ide podľa môjho názoru rovnako (dĺžka hľadania atď, tu som šiel skutočne len po stránke dizajnu samotného programu)

Fastshare ... Používam dosť často aktuálne pre mňa potreba (Odporúčam seriál Lucifer)

Zedge ... Asi tiež známe tunajšej komunite. Osobne len pre náhodnu zmenu zvonenia na pozadí mám svoju snubenku, takže momentálne skutočne len za účelom ringtones...

Sociálne siete:

Instagram ...Facebook ja osobne nepoužívam ale toto mi príde ako vcelku dobrá vec, nie že by som si na nej dajako zakladal. Popravde zaobišiel by som sa aj bez toho, ale aspoň človek sa troška dokáže časom potešiť na maličkostiach, ktoré zachytí... Hennessy_hi

Viber ... Čisté z komunikačného hľadiska s mojou sestrou (doslova) nakoľko ja mám 25 ona 26 a sme od seba už zhruba 10 rokov a delí nás aj pomerne veľká vzdialenosť tak to beriem ako nutné komunikačné akvizitum.

GPS:

Sygic ...

Operátor:

Orange GO ... Tu si len sledujem spotrebu dát a prevolané voľné minúty.

... To je všetko, čo sa týka mojej osoby. Samozrejme v telefóne sa nachádza napr. Facebook ale ten ja osobne nemám už zhruba 4 rok, osobne používam len instagram čo sa týka portfólia ich služieb... Antivírusový soft. Nemám a ani som nikdy nepoužíval, os Android mam cca 6/7 rok a nikdy mi nespadol pripadne nezbadal dáta na základe XY hrozieb z masmédií. Samozrejme tým nechcem odsudzovať používanie antivírusov no ja osobne som sa nedostal do situácie, ktorá by ma nútila niečo také mať. Jednoducho v mobile sa ešte nájde par aplikácií ale tie neviem odinštalovať a root. Neprichádza do úvahy keďže som so zariadením maximálne spokojný. V podstate to je asi všetko čo som chcel ...
Samsung Galaxy S6 Edge+ Android 6.0.1
Instagram: Hennessy_hi

Naspäť

Späť na (AND) APLIKÁCIE

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: orasnr a 3 hostia

TOPlist