Smartmobil.sk Google+ Facebook Twitter

Problem s prebudenim telefonu

Neviete si s Vaším smartfónom so systémom Android poradiť? Sme tu pre Vás

Moderátori: Android moderátor, Moderátor

Aktívny užívateľ
Poďakoval: 1 krát
Obdržal poďakovanie: 0 krát

Problem s prebudenim telefonu

Poslaťod matodrummer » Pia Mar 17, 2017 8:43 am

Dobry den, mam problem s prebudenim telefonu.. Nie som amater, kedysi som flashoval ROMky, ale s tymto potrebujem vasu pomoc. Je to Xperia z ultra, uz davno po zaruke. Telefon (obrazovka) niekedy nejde ani zamknut ani odomknut. Nepouzivam ziadnu uzamykaciu obrazovku. Najprv to vypadalo ako pokazene power tlacidlo, ale nie je to tak. Po cca 10 min uz vsetko funguje ako ma. Vtedy mozem zamykat aj odomykat obrazovku kolko krat chcem po sebe a stale to funguje, az pokial neotvorim nejaku aplikaciu. Napr youtube, chrome, chvilu nieco precitam a uz nejde zamknut. Ked sa obrazovka sama zamkne, nejde opat na nejaku dobu znova odomknut. Po cca 10 min uz ide ako ma. Vypada to na softwerovu zavadu.Nieco v pamati, co sa po chvili odstrani. Samozrejme som skusil factory reset, ale nepomohlo to ani s cistim systemom. Skusal som aj opravit system so SONY comapnion, kedy sa nanovo stiahne systemovy image. Nepomohlo. Mam original poslednu ROM 5.1.1. Zacalo to z nicoho nic cca pre par tyzdnami. Poslednu aktualizaciu systemu som dostal asi pred rokom, mozno viac. Dufam ze sa najde niekto sikovnejsi, kto by vedel co s tym. Dakujem.
Xperia z ultra 5.1.1

Späť na (AND) PORADŇA

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

TOPlist