Smartmobil.sk Google+ Facebook Twitter

Prieskum o Sygic GPS

GPS Aplikácie pre OS Android

Moderátori: Android moderátor, Moderátor

Užívateľ 5/5
Poďakoval: 36 krát
Obdržal poďakovanie: 20 krát

Re: Prieskum o Sygic GPS

Poslaťod NIC61 » Uto Mar 03, 2015 3:00 pm

Samsung Galaxy Note4 (No Root) Fw. 6.0.1

Aktívny užívateľ
Poďakoval: 19 krát
Obdržal poďakovanie: 4 krát

Poslaťod kubiq » Str Mar 04, 2015 1:14 am

Mne chýba možnosť v nastaveniach zapnúť aktualizácie aj na Beta verzie...keďže mám kúpený Sygic a nechcem inštalovať tieto CRK verzie
LG Nexus 5 Android 6.0.1
32GB White
no-root

Užívateľ 5/5
Poďakoval: 446 krát
Obdržal poďakovanie: 598 krát

Poslaťod ja_som » Str Mar 04, 2015 1:16 am

kubiq
aby si mohol sťahovať beta verzie z Obchodu, musíš sa prihlásiť k beta testerom
Kód: Vybrať všetko
Obsah tagu CODE je skrytý pre návštevníkov, prosím zaregistrujte a prihláste sa
Nexus 7 II 16GB Lineage OS 14.1
Nexus 5X White 16GB Nougat 7.1.2 root

Aktívny užívateľ
Poďakoval: 96 krát
Obdržal poďakovanie: 7 krát

Poslaťod hurkar » Str Aug 12, 2015 7:41 pm

ako dlhodobý užívateľ Garminu musí povedať k Sygicu jednu veľmi pozitívnu vec, a to že nestresuje hláškou prepočítavanie ;) :clap: :thumbup:
Xperia M4 Aqua, Android 6 E2303
Sony Xperia Tipo ST21i
SEj2me

Aktívny užívateľ
Poďakoval: 0 krát
Obdržal poďakovanie: 1 krát

Poslaťod stevocz » Sob Sep 26, 2015 8:16 pm

Chybaju mi tam 3d mapy ciest. Pri igo mi to velmi vyhovuje hlavne pri roznych pokrutenych mostoch. Hned vies ci mas ist z hora ci zdola ci ako tam ist.

A dost mi vadi to rozdelenia na voucher a klasicku verziu. Hlavne ked voucher sa neskor aktualizuje. Urcite nemoze byt problem ich spojit do jednej berzie.
Asus Zenfone 2 Laser - [Rom 6.0.1] stock
HTC Sensation @1,5GHz - [Rom 4.4.4] Carbon [root + S-OFF]
Motorola Moto G LTE - [Rom 5.1] stock
Motorola Moto G 16GB - [Rom 5.0] stock

Užívateľ 0/5
Obdržal poďakovanie: 9 krát

Poslaťod matthew32 » Ned Sep 27, 2015 7:48 pm

Uvítal by som zmenu, resp. hlásenie tunelov v gps. Sygic to nemá vôbec. Napr. obrázok na celú obrazovku s maximálkou v tunely, s odpočtom vzdialenosti a poprípade malým obrázkom, kde sa nachádzam alias igo primo
Samsung Galaxy S2 Plus GT-I9105P
4.2.2
SGSII s Android 4.2.2

Aktívny užívateľ

Poslaťod hurkar » Uto Sep 29, 2015 7:47 pm

matthew32: jj, Garmin ide v tumeli 45 sec akoby sa nechumelilo. až potom je hláška o strate signélu
Sony Xperia Tipo ST21i
SEj2me

Užívateľ 0/5

Poslaťod matthew32 » Str Sep 30, 2015 5:32 pm

Hurkar, asi sme sa nepochopili. Aj iGO mi zahlási stratu signálu, ale akonáhle vstúpim do tunela, vyhodí mi obrázok tunela so vzdialenosťou a jej nasledujúcim odpočítavaním a malým obrázkom, kde sa moja pozícia nachádza v tunely. Máš pocit, že Sygic ti toto hlási pri vjazde do tunela ? :P
4.2.2
SGSII s Android 4.2.2

Aktívny užívateľ

Poslaťod hurkar » Sob Okt 03, 2015 9:24 am

mathew32 prikývol som a dal ti za pravdu hneď na začiatku, prídavok o Garmine je na spestrenie príspevku žeby odpoveď nebola iba samotné ,,jj" ;)
Sony Xperia Tipo ST21i
SEj2me

Užívateľ 0/5
Poďakoval: 2 krát
Obdržal poďakovanie: 1 krát

Poslaťod big18 » Str Dec 30, 2015 11:02 am

hurkar napísal:hej, o tej hviezdičke viem, myslel som skôr previesť POI ktoré som ,,nazbieral" s GARMINOM nejakou konverziou. Pod hviezdičkou sa skrývajú obľúbené - tých v Sygicu mám zatiaľ veľmi málo. Nedávne a posledné sú kontakty. Tých mám bohužiaľ alebo chválabohu toľko že pri kliknutí na kontakty mi to celé zamrzne :(

Nazdar.

Aj mne to zamrzne keď kliknem v Sygicu na kontakt z telefonu s adresou, ale len vtedy keď som odpojený od internetu. Keď som online tak Sygic v pohode nájde adresu kontaktu a namiesto zamrznutia naviguje. :D

Ale Sygic nezamrzne, len nabehne okno s hláškou "čakajte prosim" a zo Sygicom nejde nič robiť. Nejde ukončiť, nejde sa vrátiť v menu. Ukončite ho len cez android, alebo inú aplikáciu na to určenú.
Nechal som to tak asi hodinu a zožralo mi to 50% batérie.

Ale kupodivu sa Sygic rozbehne (odmrzne ;-) ) po zapnutí WiFi, alebo iného Internetu.

Nerozumiem prečo to nieje riešené hláškou "nie je internetové prepojenie" keď ho Sygic potrebuje na vyhľadanie adresy kontaktu.

Navigon nepotrebuje internet, aby našiel adresu kontaktu. Nechápem prečo Sygic áno. :(

-- autoeditácia príspevku 30 Dec 2015, 10:51 --

Mám Sygic 15.6.6 beta

Ešte jeden nedostatok, rýchlostné obmedzenie v červenom kruhu v pravo dole presunúť v pravo hore, ako to je v HUD. Človek to podvedome "hľadá" očami vždy na rovnakom mieste!
A hlavne pre staršie osoby s menším displejom zmeniť číslo v červenom kruhu z sivé na čierne tučné!!!!! Je slabo vidieť.
ZOPO ZP 980+ SDHC 64GB 4.4.2 KitKat ROOT

Užívateľ 0/5
Poďakoval: 1 krát
Obdržal poďakovanie: 2 krát

Poslaťod tomtom » Str Jún 01, 2016 1:55 pm

Podľa mňa veľkým konkurentom Sygic multiplatformovej navigácie je taktiež multiplatformové iGO Primo, najnovšie už vo verzii iGO NextGen vyvýjanej ako "branded" len pre konkrétnych výrobcov - samozrejme jadro programu NextGen sa veľmi neodlišuje, hlavne dizajn sa mení a fakt keď tak len zopár drobností v kóde programu. Čudujem sa, že ešte nikto sem na fórko nedal odkaz "na vyskúšanie si" iGO NextGen, ktoré už je na svete vyše roka. Ja osobne som ho už skúsil a preložil dokonca do slovenčiny aj Avic_skin_by_pongo (edícia iGO Nextgen - AvicSync, skin od ponga).

Sygic sa mi veľmi páči v tom, že ihneď po zapnutí ho dokáže aj úplny magor ovládať. Je veľmi jednoduchý a prehľadný. Není však taký prečačkaný ako je iGO Primo. Sygic je vzhľadom k jeho jednoduchosti či nemodulárnosti aj dosť rýchlou appkou - samozrejme aj do Sygic je možné nejaký ten modul či doplnok pridať, ale nieje to také ako v prípade iGO Primo či NextGen, do ktorého existuje vždy hrozne veľa doplnkov... ako i samotných nastavení už v základnej verzii iGO. Ak by som sa mal rozhodnúť, tak oba sú dobré :-). Najväčšia konkurencia je podľa mňa pre Sygic práve onen multiplatformový a veľmi vyčačkaný iGO - čo je niekedy až na škodu, pretože sa musíte predierať množstvom nastavení aby ste si niečo našli a nakonfigrovali podľa potreby - samozrejme to tam aj nájdete, nie ako u Sygic, ktorý je zasa z tohto pohľadu veľmi chudobný.

Ak by som to mal prirovnať k OS tak Sygic je Windows systém a iGO je Linux systém :-) .
HTC Desire X FW: ViMiRo Revolution v5.0-0, Android 4.1.2

Užívateľ 0/5

Poslaťod matthew32 » Uto Júl 12, 2016 2:23 pm

Mal by som jednu pripomienku k poslednej verzii 16.2.11 skôr adresovanú vývojárom. Kedy bude konečne opravený v novej verzii routing aplikácie !!!!! Iba takto stručne !
4.2.2
SGSII s Android 4.2.2

Aktívny užívateľ
Poďakoval: 4 krát

Poslaťod jbendik » Uto Júl 12, 2016 5:26 pm

Ja by som zasa chcel vediet, kedy Sygic vrati povodnu farebnu schemu do aplikacie. Ta nova je dost neprehladna (modra ciara, biele sipky na odbocenie, ....)
Samsung Galaxy S4 5.0.1
Samsung Galaxy S

Aktívny užívateľ

Poslaťod hurkar » Str Júl 13, 2016 6:37 am

jbendik: nahoď si iGO, farebnosť vzhľadu sa ti isto bude páčiť, samotná aplikácia má viacero skinov v sebe
Sony Xperia Tipo ST21i
SEj2me

Aktívny užívateľ
Poďakoval: 19 krát
Obdržal poďakovanie: 4 krát

Poslaťod kubiq » Str Júl 13, 2016 8:48 am

Mne Sygic uz vobec nefunguje, ani to uz nemam nainstalovane, naposledy ma zaviedol do jednosmerky, ktora ma vyhodila na obchvat a stratil som polhodinu casu kvoli tomu
A to mam zakupene mapy na cely svet, ale prd z toho - vkuse vypadaval signal, mapy boli mnohokrat chybne a navigacia ma v 90% pripadoch stale zaviedla niekam inam
Zacal som pouzivat HERE maps, ktore su dokonca zadarmo a cuduj sa svete vsetko funguje a vsetko je OK
Sygic vyskusam mozno este o rok, ked vyjdu poriadne aktualizacie, ale zatial to je nepouzitelna aplikacia
LG Nexus 5 Android 6.0.1
32GB White
no-root

NaspäťĎalej

Späť na (AND) GPS

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

TOPlist