Smartmobil.sk Google+ Facebook Twitter

Prieskum o Sygic GPS

GPS Aplikácie pre OS Android

Moderátori: Android moderátor, Moderátor

Užívateľ 5/5
Poďakoval: 36 krát
Obdržal poďakovanie: 20 krát

Re: Prieskum o Sygic GPS

Poslaťod NIC61 » Štv Júl 14, 2016 9:57 am

kubiq
Tak maž neaky pozostatok v mobile od sygicu....ved vidiš že viacery s Sygicom nemaju problem len Ty. Takže niekde len musi bit chyba. Ja už som ale dost inštaloval Sygic a do dost druhov mobilov a všetko je Ok. A tie mapy /adresy/ čo spominaš ano vyskytne sa chyba v mapach / v niakej navi neni nič dokonale, každa ma neake tz. bugy/, preto treba davat vždy nove, o apke to nie vždy plati že najnovšia verzia je lepšia ako ta predchadzajuca.
Samsung Galaxy Note4 (No Root) Fw. 6.0.1

Aktívny užívateľ
Poďakoval: 72 krát
Obdržal poďakovanie: 20 krát

Poslaťod zdeno255 » Štv Júl 14, 2016 12:04 pm

Ja som bol sklamaný napr z Waze. Veľa krát ma zle navigovala a radar, hliadky a pod nesedel skoro ani jeden. Aj Sygic ma pár krát ošuškal ale nie až toľko. O týžden idem cez Sygic do BG tak uvidí. Nové úseky nie sú v Sygicku vyznačené tak budem musieť improvizovať
Samsung Galaxy Note 4 5.0.1

Užívateľ 0/5
Poďakoval: 0 krát
Obdržal poďakovanie: 3 krát

Poslaťod sachmar » Štv Júl 14, 2016 12:28 pm

Lidi na waze dávají schválně nepravdivé události na cestě já bych si waze nedal už ani za zlaté prase. :lol:
N8 16GB fw 111.030.0609

Aktívny užívateľ
Poďakoval: 92 krát
Obdržal poďakovanie: 7 krát

Poslaťod hurkar » Štv Júl 14, 2016 1:31 pm

to eisy811 » Str Júl 13, 2016 11:55 pm

Vďaka, a to čo som sa dočítal ma nepotešilo. Viacero užívateľov má problém s GPS príjmačom na Xperia M4 Aqua. A aj po viacerých reklamáciách. No z časti musím dať za pravdu kubiqovi že Sygic má SW vyššie nároky na gps presnosť čo som písal aj v inom linku tohto fóra. Osmand alebo iGO nevypadáva tak často GPS signál ako Sygic. Na iGO vypadáva tiež čo aj poctivo ohlasuje no pri spustených oboch navi app súčasne je to menej ako Sygic. iGO tak ako napr aj Garmin (samostatná navigačná škatuľa) po prvotnom navigačnom výpadku sa tvári ako keby sa nechumelilo a až potom po istom čase ktorý má nastavený sa nechytne späť tak zahlási stratu signálu. Sygic v momente straty signálu prestáva navigovať. Čo je lepšie? Stratím signál a v tom momente akurát zostanem trčať v zápche medzi bytovkami. iGO, Garmin po mape na displeji pokračujú v ceste ďalej. Po nastavenom čase sa signál neobnoví a navi ostane stáť tam kde si ona myslí že je, no ja stojím na mieste cca 30, 45 sekúnd....

nezastávam sa a ani nevyzdvihujem žiadnu apku. Každá má niečo dobé čo iná nemá a opačne. iGO je graficky perfektná (niekedy až príliš) no nevidím na mape čísla popisné (NT) tak ako to má Sygic (TA), Sygic je neskutočne user friendly no grafika je až striktne funkčná čo sa mi zase zdá prehľadnejšie ako u iGO, OsmAnd zase má výborne podrobné mapy pre pešiu a cyklo turistiku.... Neskúšal som ešte Here mapy.

k mapám či je to iGO, OsmAnd, Sygic sa nevyjadrujem. Chybné pokyny budú vždy lebo aktualizácie máp nejdu ruka v ruke s obnovou cestnej siete, výstavbou nových obchvatov a ciest.

edit: k tým mapám by som ešte dodal že napísal som že chyby stále budú, budú no oproti dnešmému zmapovanému územiu tie chyby predstavujú promile z promile a jazdí podľa nich celý svet takže by som to nejako nedramatizoval a preto som napísal že sa k mapám nevyjadrujem. V neexistujúcom GPSfóre jeden diskutujúci povedal.

,,Vďaka navigácii som navštívil kopu miest ktoré by som v živote nevidel, no som rád že ju mám lebo ma z nich dostala domov" ;)
Xperia M4 Aqua, Android 6 E2303
Sony Xperia Tipo ST21i
SEj2me

Aktívny užívateľ

Poslaťod hurkar » Pia Dec 16, 2016 2:08 am

v teraz aktuálnej verzii 16.4.8 mi chýba zoom tak ako to bolo pred ,,fejsliftom" a pevne verím že to spraví upgrade, a fičúrka ktorú som našiel na inej navi apk. a to pri vypnutom displeji navi funguje na pozadí a pred navigačným pokynom rozsvieti displej v nejaký čas 5, 10, 15 sekúnd, šetrí to baterku a to dosť :idea:

Nový design a vzhľad mapy sa mi zdá byť prehľadnejší :thumbup:
Sony Xperia Tipo ST21i
SEj2me

Aktívny užívateľ
Poďakoval: 2 krát
Obdržal poďakovanie: 8 krát

Poslaťod pali3x » Štv Mar 16, 2017 12:07 pm

Ak sa môžem vyjadriť ja, tak Sygic je v pohode, hlavne čo sa inštalácie týka. Mám ju v mobile na testovacie účely, ale moja primárna navigácia je IGO. Preto trochu Sygic porovnám k nej.
Hlavnou slabinou pre mňa je vyhľadávanie, plánovanie trasy u Sygicu - nie žeby bolo zlé, ale je iné ako u IGa (IGO to má tak ako u klasických navigácii). Sygic ma trochu privádza do rozpakov, keď mám editovať trasu, pridať prejazdný bod... Ale to je spôsobené tým, že ho nepoužívam. Pre mňa boli ale staršie verzie lepšie.
Ďalším nedostatkom, pre mňa dosť veľkým je, že navigácia neupozorní na zmenu cesty = neviem, že som mimo plánovanej trasy - ide ďalej. Napr IGO hneď zahlási "PREPOČÍTAŤ" a pokračuje ďalej - ale to už viem, že som zašiel niekde inde, ako som chcel - stáva sa to napr na odbočkách tesne za sebou.

Skúšal som aj Here, IGO nextgen... a povedal by som, že v porovnaní s nimi je podľa mňa Sygic lepší. Ak ho ale porovnám s IGO Primo, tak u mňa Sygic nemá šancu.
Sygic má peknú grafiku, ale u navigácie je dôležitejšie niečo iné. A hlavne je Sygic jednoduchý, čo je z časti výhoda. IGO si človek môže ponastavovať, inštalovať skiny.., ale musí sa v tom orientovať, skúšať, hľadať (nie je vhodný pre začiatočníka, ktorý sa nevyzná, alebo nezaujíma o mobily, počítače...) Potom ale dostane skoro dokonalú navigáciu. Sygic nainštalujem a idem - v tom je super :).
Samsung Galaxy S Advance
(Nokia 5230)

Aktívny užívateľ

Poslaťod hurkar » Štv Mar 16, 2017 8:26 pm

pali3x, vyskúšaj Sygic ,,autonavigáciu" tá je veľmi podobná iGo, vzhľadom, nastaveniami, zobrazením POI, radarov, RED lights.... Sygic GPS Map je ,,iná" ;)
Sony Xperia Tipo ST21i
SEj2me

Aktívny užívateľ
Poďakoval: 10 krát

Poslaťod nespik » Ned Mar 19, 2017 12:21 pm

Dala by sa prosim niekde stiahnut premium verzia tej sygic car navigation? Vsetko co som skusal z googla je tiez pardnova verzia.
Dakujem
HOMTOM HT6 android 5.1

Aktívny užívateľ

Poslaťod hurkar » Ned Mar 19, 2017 12:33 pm

ja ju mám odtiaľ a nemám problém, v čom sa prejavuje ako párdňová?
Sony Xperia Tipo ST21i
SEj2me

Aktívny užívateľ

Poslaťod nespik » Ned Mar 19, 2017 3:53 pm

Odkial ju mas? Mne hore vypisuje cervenym ze do konca skusobnej verzie zostava....zatial mam vsetky premiove funkcie na vyskusanie a potom si ich treba kupit
HOMTOM HT6 android 5.1

Aktívny užívateľ

Poslaťod hurkar » Ned Mar 19, 2017 6:06 pm

Re: Sygic [AND] (Návod, APK, Mapy - 1. príspevok)
od djkobrra » Pon Feb 27, 2017 12:58 pm

tu je lik, už len stiahnuť nainštalovať a jazdiť ;;-)
Sony Xperia Tipo ST21i
SEj2me

Aktívny užívateľ

Poslaťod nespik » Ned Mar 19, 2017 7:16 pm

Diky. Podarilo sa. Budem testovat
HOMTOM HT6 android 5.1

Aktívny užívateľ

Poslaťod hurkar » Ned Mar 19, 2017 8:02 pm

veľa šťastia, me neďakuj, ďakuj djkobrra :-)
Sony Xperia Tipo ST21i
SEj2me

Naspäť

Späť na (AND) GPS

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

TOPlist