Smartmobil.sk Google+ Facebook Twitter

>>> PRAVIDLÁ FÓRA SMARTMOBIL.SK <<<

Moderátor: Moderátor

Užívateľ 5/5
Avatar užívateľa
Príspevky: 981
Registrovaný: Pon Júl 02, 2007 12:00 am
Poďakoval: 0 krát
Obdržal poďakovanie: 8 krát

>>> PRAVIDLÁ FÓRA SMARTMOBIL.SK <<<

Poslaťod Vlasyk » Ned Jan 27, 2008 12:49 am

01. Do fóra prispievajte v súlade s dobrými mravmi a v medziach zákonov Slovenskej republiky. Netolerujú sa urážky, osočovanie, ohováranie, vulgarizmy, rasová, etnická a náboženská neznášanlivosť. Taktiež sa netolerujú nevhodné či vulgárne užívateľské mená a avatary. Buďte ohľaduplní k začiatočníkom, aj pre nich je toto fórum určené. Všetky otázky či príspevky v súlade s pravidlami sú vítané.

02. Skôr ako založíte novú tému, uistite sa, či už podobná téma neexistuje. V opačnom prípade sa fórum stáva neprehľadné.
- Používajte funkciu "Hľadať" a prioritne reagujte v nájdenej téme.
- Taktiež si prečítajte FAQ (Frequently Asked Questions) - často kladené otázky pre danú sekciu (fórum)!
- V rozsiahlych témach (napríklad GPS) sú podklady, návody či postupy umiestnené prevažne v prvom, poprípade nasledujúcom príspevku. Preto je nutné, aby ste si pozorne prečítali prvý príspevok! To Vám však nebráni prečítať si celú diskusiu (pokiaľ má rozumný počet strán). Moderátori vynaložia všetko úsilie na udržiavanie prehľadnosti tém.
- Po realizácii týchto odporúčaní položte konkrétnu otázku, návod, aplikáciu, doplnenie atď. v nájdenej alebo v novej téme. Duplicitné témy alebo príspevky budú premiestnené do sekcie KÔŠ. Taktiež nesprávna téma bude upravená a zle umiestnený príspevok presunutý s upozornením. Upozornenia neberte osobne! Ani nás neteší zbytočné zdržiavanie...

03. Pre založenie novej témy voľte správnu sekciu (fórum). Pokiaľ sa téma obsahom netýka zamerania fóra, založte ju v sekcii "Rôzne zo všetkého".

04. Názov témy voľte čo najvýstižnejšie, aby bolo hneď jasné o čom sa v nej diskutuje. Názvy, ako napríklad "Pomoooc!!!", "Jedna otázka", "5 problémov", "Mám problém", "Problém s mobilom" sú nevhodné!

05. V jednej téme riešte len jeden problém. Pre viac problémov založte viac tém (ak ste pre daný problém nenašli odpoveď alebo tému, v ktorej sa už problém rieši). Svoj problém však riešte len na jednom mieste (v jednej téme)!

06. Obsah príspevku by mal byť vecný a prehľadný. Zbytočné, "umelo nahnané", nič nehovoriace príspevky budú presúvané do koša s upozornením!

07. Pred vytvorením nových tém/príspevkov si prečítajte tému Príspevky do fóra

08. Pre upload obrázkov môžete využiť prílohy príspevkov, pre upload obrázkov väčších ako 0,5 MB a iných súborov využívajte externé free úložiská (napríklad 4shared, uloz.to, edisk...). Odkazy na takto uložené súbory podliehajú pravidlu 9!

09. Kopírovanie linkov, návodov, príspevkov či článkov z iných fór a zdrojov bez dovolenia autora alebo bez uvedenia zdroja považujeme za neseriózne jednanie. Po zistení budeme vyžadovať nápravu! To isté platí pre kopírovanie z tohoto fóra.

10. Odkazy (linky) na súbory, návody či zdroje na externých serveroch vkladajte do príspevkov v tagu CODE!
Živé linky budú upravené moderátorom s upozornením!

11. Akékoľvek externé odkazy (linky) v podpisoch sú zakázané, v podpisoch môžete odkazovať len na naše fórum. V prípade, že chcete zverejniť link na inú (vlastnú) stránku, blog či fórum využite pole WWW vo vašom profile! V podpise je tiež zakázaný akýkoľvek obsah formátovaný pomocou bbcode! Pre použitie interných odkazov v podpise kontaktujte administrátora.

12. Pre odpoveď použite tlačidlo Obrázok prípadne Obrázok alebo Obrázok. Necitujte však posledný príspevok a citujte len tú časť príspevku, na ktorú reagujete!

13. Pokiaľ chcete v aktuálnom čase doplniť vlastný príspevok, nereagujte naň, ale použite funkciu Obrázok a doplňte informáciu do pôvodného príspevku!

14. Osobné prosby, žiadosti, nezrovnalosti, nedorozumenia a informácie ktoré nesúvisia s riešením problémov na fóre píšte cez súkromné správy alebo mail. Vytvorené príspevky s "flame" obsahom budú zmazané s upozornením moderátora podľa jeho uváženia.

15. Moderátorov a administrátorov kontaktujte len v súvislosti s problémami pri používaní fóra! Konkrétne rady a pomoc žiadajte na fóre.

16. Každý užívateľ je povinný vo svojom profile vypísať výrobcu, typ mobilného zariadenia, verziu firmvéru a ďalšie špecifiká! Vyhnete sa tým nedorozumeniam a zbytočným otázkam. Kto si nesplní túto povinnosť bude upozornený moderátorom!

17. Administrátori a moderátori fóra nezodpovedajú za obsah príspevkov užívateľov, súbory a návody sú určené pre testovanie pre súkromné účely! Súbory sa nenachádzajú na tomto serveri. Vyzývame Vás, aby ste nesťahovali súbory ku ktorým nemáte legálnu licenciu.
Nikto z fóra nezodpovedá za stratu Vašich dát, poškodenie mobilného zariadenia alebo iných škôd na majetku! Všetko robíte na vlastné riziko!

18. Užívatelia používajúci Tapatalk pre prístup na fórum sú povinní pred prispievaním vypnúť si informačný text o pôvode príspevku (predvolený je "Sent from my device using Tapatalk")

19. Moderátori majú výhradné právo akýmkoľvek spôsobom upraviť, presunúť či zmazať ktorýkoľvek príspevok či tému. Na ich prácu dohliadajú administrátori fóra, ktorí sa s nimi a s ostatnými moderátormi radia a stotožňujú.

20. Každý užívateľ má právo na zmazanie svojho konta z osobných dôvodov. Vykonať tak môže požiadaním administrátora fóra. Odstránenie príspevkov bude na uvážení administrátora fóra.

21. Na fórum sa registrujte len raz. Úmyselné vytváranie viacerých účtov je zakázané.

22. Opakované porušovanie pravidiel, drzé správanie, ignorovanie a nerešpektovanie pokynov moderátora bude riešené zákazom prístupu na fórum! Užívateľ je povinný prečítať si tieto pravidlá, súhlasiť s nimi a s každou ich aktualizovanou verziou! Pokiaľ sa nestotožňujete s týmito zásadami, máte možnosť navštíviť iné fórum s inými pravidlami...

ĎAKUJEME!

Tím Smartmobil.sk

Posledná aktualizácia: 14.9.2014, ja_som
Samsung Galaxy S3 ICS
Samsung Galaxy S3
ICS

Späť na Mapy pre turistickú navigáciu

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

TOPlist