Smartmobil.sk Google+ Facebook Twitter

Akcie ORANGE

Moderátor: Moderátor

Užívateľ 3/5
Poďakoval: 16 krát
Obdržal poďakovanie: 23 krát

Re: Akcie ORANGE

Poslaťod maan-y » Pia Feb 24, 2012 1:13 pm

To Vajo7174:
Nova ponuka by mala vyjst 1.3. Ja uz tiez mozem brat novy fon ale tak isto uvazujem, ze prejdem k O2.
LG Nexus 5X AND 7.0 beta

Užívateľ 5/5
Poďakoval: 32 krát
Obdržal poďakovanie: 22 krát

Poslaťod vajo7174 » Pia Feb 24, 2012 6:24 pm

Ake mt mozme ocakavat podla vas? Ze by aj SONY ci to je skoro? Neviem sa rozhodnut ci zobrat to htc sensation ci pockat, hadam ho ale nestiahnu!
Edit: no po par prispevkov od uzivatelov na inom fore ze dakujem uz nechcem sensation kvoli tomu prachu medzi dotykovou vrstvou a displejom
Honor 8 stock 7.0

Aktívny užívateľ
Poďakoval: 19 krát
Obdržal poďakovanie: 38 krát

Poslaťod mario83 » Pia Feb 24, 2012 10:14 pm

ja som bol pevne rozhodnuty odist z orange,bol som sa este popytat v predajni,ci mi ako vernemu zakaznikovi nedaju zlavu atd...v predajni som nepochodil,ale ked prisla poziadavka na prenos cisla do O2 ,hned mi volali a sa dali vybavit aj zlavy a strasne sa cudovali,ze co mi to neponukli v
predajni.cakaju do poslednej chvile a takto to akoze maskuju.nakoniec dorovnali ponuku O2 + mam 3g internet...
Moto G4 6.0.1

Aktívny užívateľ
Poďakoval: 27 krát
Obdržal poďakovanie: 2 krát

Poslaťod Rolls » Str Nov 05, 2014 3:11 pm

Chcel by som sa opytat, ci nemate (podobnu) skusenost pri vyjednavani v Orangei.

Jedna sa mi o pausal "Program WOW + balik V Orangei nonstop" (19,99€ s DPH)

Vedel by som na tento pausal naviazat "Nekonečný internet v mobile Štart" (1,99€ s DPH) ?.....kedze Orange ho ponuka iba ku Idealnym pausalom, t.j. uz od Sovy za 5€.
LG G3 verzia 6.0 no root

Administrátor
Poďakoval: 220 krát
Obdržal poďakovanie: 995 krát

Poslaťod nobody » Str Nov 05, 2014 6:05 pm

Skús dať žiadosť o prenos alebo im aspoň tým pohroziť.
Samsung galaxy s7 edge 7.0. (No root)
IPhone SE 16 GB 10.2.1
ASUS ZENBOOK UX305CA

Neposielajte mi PM! Mam ich zablokovane.
Kontakt jedine cez email v profile alebo alternativny e-mail: admin(at)smartmobil(dot)sk

Aktívny užívateľ
Poďakoval: 23 krát
Obdržal poďakovanie: 10 krát

Poslaťod ulmus » Štv Nov 06, 2014 6:07 am

Alebo podat ziadost o ukoncenie zmluvy a mali by sa Ti ozvat aj sami. Ja uz inak ako z retencnym oddelenim zmluvu nevyjednavam. Uz druhu kampan pokracujem s dohodnutymi podmienkami. Som sice u Telekom no predpokladam, ze boj o zakaznika je vsade rovnaky.
LG L-70 Official Stock Rom+ROOT+CWM 4.4.2

Užívateľ 3/5

Poslaťod maan-y » Štv Nov 06, 2014 6:45 am

Pohrozit nepomoze, to som skusal. V pondelok idem podat ziadost o prenos, tak uvidim. Pripadne ti mozem dat vediet.
LG Nexus 5X AND 7.0 beta

Aktívny užívateľ
Poďakoval: 27 krát
Obdržal poďakovanie: 2 krát

Poslaťod Rolls » Štv Nov 06, 2014 10:37 am

Bol by som rad, kebyze hodis info po pondelku, ci Ta odbili resp. si dopadol uspesne...aj ked, to je podla mna iba relativny pojem - ze uspesne dopadnúť v Orangei s nejakym pausalom... ;-) (pri porovnani napr. s Rakuskom)
LG G3 verzia 6.0 no root

Užívateľ 3/5

Poslaťod maan-y » Uto Nov 11, 2014 3:39 pm

No takze. Dopadol som tak, ze by ma to nenapadlo ani v tom najhorsom sne. Kedze som bol pevne rozhodnuty z ORG odist a mal som uz presne vyhliadnuty telefon aj pausal v O2, siel som tam poziadal o prenos zobral telefon a vysmiaty siel domov s vedomim, ze o styri dni nebudem oranzovy ale modry. Do hodiny mi prisla SMS, ze ziadost o prenos bola zamietnuta. Tak podho volat do ORG, co sa vlastne stalo. Dostal som odpoved, ze kedze tam mam dve cisla a na jednom je aktivny benefit v rodine zadarmo tak moje cislo sa bude dat preniest az ked ma z tej skupiny odpoja, co prebehne az 7.12. Cize ja mam teraz telefon z O2, ale do onoho datumu musim byt zakaznik ORG. Mal som par zaujimavych telefonatov s chlapikom zo zakaznickej linky, ktory sa to udajne pokusal riesit cez technicke oddelenie ale vraj ani oni s tym nevedia nic urobit. A ked som sa ho opytal, preco mi na zakaznickej linke ani v predajni nepovedali, ked som sa pytal co potrebujem urobit aby mi presiel prenos, povedal mi ze je na zodpovednosti zakaznika aby si zabezpecil hladky prenos. Proste aj ked mi viazanost skoncila, som este stale viazany. Takze si daj dobry pozor kym nieco podniknes ci uz u oranzovych zm*d, pripadne ak sa rozhodnes od nich odist. Aby si nedopadol ako ja. A myslim, ze po tom laskyplnom rozhovore ma uz asi kontaktovat nebudu aj ked ta ziadost prejde. Takze prepac, ze som ti vlastne nepomohol. Ale ak by sa mi po 7.12. ked pojdem znova poziadat o prenos este ozvali tak im fajne vynadam a urcite ti napisem co mi ponukali. ;)
LG Nexus 5X AND 7.0 beta

Naspäť

Späť na Orange SK

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

TOPlist