Smartmobil.sk Google+ Facebook Twitter

Nokia Symbian - Internetový Browser a Aplikácie znefunkčnené

Máte nejaké otázky ohľadom Symbianu? Radi Vám pomôžeme!

Moderátor: Moderátor

Užívateľ 0/5
Poďakoval: 0 krát
Obdržal poďakovanie: 1 krát

Nokia Symbian - Internetový Browser a Aplikácie znefunkčnené

Poslaťod afrodias » Sob Jan 03, 2015 10:08 am

Na Nokia 5800 XpressMusic sa mi od istého času vyskytol problém s otváraním stránok v Internetovom prehliadači a tiež Aplikácie, ktoré využívajú Internetové pripojenie (Skype, Ovi Obchod a iné) sa vôbec nedajú spustiť. Ak si dobre pametám, tak problém mi vznikol po vymazaní všetkých Osobných údajov v Internetovom prhliadači (Všetky: Vyrovnávacie pameť, Súbory Cookies, História stránok, Údaje formulára) (stalo sa mi to omylom, obvykle vymazávam len Vyrovnávaciu pameť a Históriu). Predpokladal som, že problém môže byť aj po prevzatí Nokie Microsoftom - keďže mobil mal H@cknutý Firmware - tak som Firmware preflashoval na originálny - tá istá verzia S60v.5 Firmware 51.0.006 len už nie je H@cknutá. No Internetové Aplikácie sú stále nefunkčné. (Mám aj mobil Nokia N97 Mini s pôvodným originál Firmware: S60v.5, Firmware 11.0.102, a s týmto žiaden takýto problém nie je.) A Internetové nastavenia mám v obidvoch mobiloch rovnaké - predvolené pripojenie k Internetu mám cez WiFi. WiFi samotné sa k Internetu pripojí bez problémov. (V Mobile N 5800 mám len formálne vloženú už nefunkčnú Sim kartu - no to mi doteraz nerobilo problémy - cez WiFi to doteraz vždy išlo.) Pri načítaní www stránky mi to vypíše: Neplatný názov servera. Pri Aplikácii My Nokia mi to vypíše: Službu nemožno používať v režime Off Line. (Režim Off Line sa pritom doteraz aktivoval vždy len, keď v mobile nebola Sim karta - preto tam mám aspoň tú formálne nefunkčnú - doteraz mi to s ňou vždy chodilo.) Neviete, v čom je problém? Vďaka za pomoc.
Nokia 5800 XPressMusic S60v.5, Firmware 51.0.006
Nokia N97 Mini Gold S60v.5, Firmware 11.0.102

Späť na (SYM) PORADŇA

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

TOPlist