Smartmobil.sk Google+ Facebook Twitter

Ako zmazať mapy zo zariadenia Garmin Nuvi 1xxx, 2xxx ....

Tu môžete diskutovať o problémoch, riešeniach a skúsenostiach. Pre každý NOVÝ problém vytvorte tému. Riešenia sa potom zakomponujú do hlavných tém a téma tu bude zmazaná.

Moderátor: Moderátor

Užívateľ 0/5
Poďakoval: 0 krát
Obdržal poďakovanie: 1 krát

Ako zmazať mapy zo zariadenia Garmin Nuvi 1xxx, 2xxx ....

Poslaťod bucolini » Pia Jan 06, 2012 4:41 pm

Vie niekto poradit ako sa daju zmazat mapy, ktore su nahrane v novsich zariadeniach Nuvi v nejakom skrytom priecinku. Nemozem sa k tomu dopatrat.
Samsung i9000 Android 2.1
HTC HD2 WM 6.5
Nokia N95 8GB

Aktívny užívateľ
Obdržal poďakovanie: 0 krát

Re: Ako zmazať mapy zo zariadenia Garmin Nuvi 1xxx, 2xxx ...

Poslaťod jjsan » Uto Feb 21, 2012 9:04 am

zobrazit skryte adresare a tam v adresary .system mas mapy
HTC Desire cm7
Programovanie pre Android http://symbianmania.sk/forum/viewtopic.php?f=141&t=9889

Užívateľ 0/5
Obdržal poďakovanie: 0 krát

Re: Ako zmazať mapy zo zariadenia Garmin Nuvi 1xxx, 2xxx ...

Poslaťod Ruckschloss » Pon Feb 25, 2013 11:59 pm

Mam ten isty problem ako bucolini. Garmin 3590 - rad by som odinstaloval niektore mapy (alebo vymazal), na Win Vista sa neviem k mapam v Garmine dopracovat - Win mi v adresari System skoro nic neukazu (ani skryte), TC sa nevie k zariadeniu pripojit. Som stary IT-ckar, takze prosim o kvalifikovanu radu. Este jedna prosba - zial mam diskovy priestor rozdeleny na C: (system) a D: (data). Na C: mam uz len asi 8 GB volneho, rad by som si nainstaloval mapy do D:. neviem ho tam ovsem nasmerovat... Nehladiac na to, ze este relativne nedavno sa dali mapy stahovat pomocou Garmin Lifetime Updater-u, ten (snad Garmin) zablokoval, teraz mi ide spustit iba Garmin Express, ktory je slabucky a skoro nic nedokaze (oproti predchadzajucemu). Dakujem - pomozu mi aj odpovede iba na niektore otazky.
Nüvi 3590LMT CNE NTU 2013.30

Späť na Garmin - voľná diskusia

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

TOPlist