Smartmobil.sk Google+ Facebook Twitter

Garmin nuvi 250

Tu môžete diskutovať o problémoch, riešeniach a skúsenostiach. Pre každý NOVÝ problém vytvorte tému. Riešenia sa potom zakomponujú do hlavných tém a téma tu bude zmazaná.

Moderátor: Moderátor

Užívateľ 0/5
Poďakoval: 1 krát
Obdržal poďakovanie: 0 krát

Garmin nuvi 250

Poslaťod chozef » Str Sep 01, 2010 11:00 am

Zdarec borci.Mohol bi mi niekto aspom heslovite napisat co vsetko budem potrebovat na aktualizaciu Garmin nuvi 250?Je to stara sunka,ale kolega ma poprosil ci sa mu na to mrknem no s Garminom nemam ziadne skusenosti,ma v nej nainstalovany od novoty City Navigator Europe NT 2008 /1/ ALL.Pozeral som po forach no mam v tom trochu chaos(nespocetne mnozstvo map,navodov,kopa stranok na citanie..)Ide mi hlavne o neaku full instalacku Europy-nemam chut instalovat,odomykat.. mapu po mape.Cez oficial stranky mi to nejde...1000x THX
Xperia T Stále aktualizovaná
Xperia T ;)

Užívateľ 3/5
Poďakoval: 5 krát

Re: Garmin nuvi 250

Poslaťod iPhonixmen » Str Sep 01, 2010 10:48 pm

nazdar tak v prvom rade ak sa nechces zabavat s odomykanim a ani nicim tak stiahni toto:

Kód: Vybrať všetko
Obsah tagu CODE je skrytý pre návštevníkov, prosím zaregistrujte a prihláste sa

potom .IMG subor ( pravdepodobne sa vola gmapsupp.img ) nakopiruj na kartu do priecinka Garmin, ak sa tam nachadzaju nejake ine .IMG subory tak ich mozes pomazat resp. subor s rovnakym nazvom gmapsupp.img vymaz a nahraj tam tento novy, je to komplet najnovsia Europa nenechaj sa zmiest nazvom, su to mapy 2011.20 odomknute, cize nic s nimi netreba robit len nakopirovat na kartu a budu fungovat v kazdom Garmin zariadeni
Apple iPhone 4 16GB black,iOS 5.1.1 jailbreak with Absinthe 2.0.4

Užívateľ 0/5
Poďakoval: 0 krát

Poslaťod lacomaco » Štv Júl 11, 2013 12:31 pm

Zdravim vas vsetkych,
mam podobny problem, ako hore sa pisalo. potrebujem co najjednoduchsie aktualizovat vsetky originalne mapy v NUVI 250. Len dnes sa uz pise 2013.
1) ako na to?
2) ktoru mapu? kde ju najdem a ako tam dat?
3) nemam tam ani SD kartu. aku pouzit?
dakujem vam za pomoc
lacomaco
nokia6230i
nokia6230i RM-72

Užívateľ 5/5
Poďakoval: 446 krát
Obdržal poďakovanie: 598 krát

Poslaťod ja_som » Uto Júl 16, 2013 5:03 pm

Hoj,
karta ti stačí 4GB na Európu, ak chceš celý svet, tak väčšiu samozrejme... Stačí Class 4, tu rýchlosť nehrá až takú úlohu... Napr.:
Kód: Vybrať všetko
Obsah tagu CODE je skrytý pre návštevníkov, prosím zaregistrujte a prihláste sa

Zatiaľ najnovšie mapy nádeš TU
Stiahnutý odomknutý súbor stačí prekopírovať na SD kartu (teraz z hlavy ti nepoviem, či do nejakej špeciálnej zložky, asi len do zložky "Garmin")
Ak máš v zariadení nejakú staršiu mapu tak ju odtiaľ vyhoď...
Nexus 7 II 16GB Lineage OS 14.1
Nexus 5X White 16GB Nougat 7.1.2 root

Späť na Garmin - voľná diskusia

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

TOPlist